KONST / Litografier / Färglitografi 12835580
nr 1283 5580
Bengt Landin
(f. 1933), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 163/350. Motivet: 44x33 cm
Bengt Landin, svensk grafiker och målare född 1933 i Stockholm.
Utrop:
600 kr
Såld:
600 kr
måndag 21 oktober 2019
kl 19:49:05
400 kr
450 kr
500 kr
500 kr
500 kr (Budbetjänt)
21 okt
Bengt Landin
Läs mer om Bengt Landin